Kannunvalajat | Yhteystiedot
kannunvalajat,valtiotieteellinen, valtsikka, valtiotieteellinen tiedekunta,kannu
194
page-template-default,page,page-id-194,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Yhteystiedot

Yhdistys

Kannunvalajat ry
Mannerheimintie 5 A, 2. krs
00100 Helsinki

puheenjohtaja Laura Wathén: +358 50 4091 383

Koko hallitus: hallitus (at) kannunvalajat.fi
Puheenjohtaja: puheenjohtaja (at) kannunvalajat.fi
Talous: taloudenhoitaja (at) kannunvalajat.fi
Opintoasiat: opintovastaavat (at) kannunvalajat.fi
Tiedotus ja WWW: tiedottaja (at) kannunvalajat.fi
Tilat ja astiavuokraus: tilat (at) kannunvalajat.fi

Muu hallitus: etunimi.sukunimi (at) kannunvalajat.fi

  • Fuksitoimikunta: Ella Palkoaho (fuksitoimikunta (at) kannunvalajat.fi)
  • Fuksi- ja tutorasiaintoimikunta: Riku Niemi (riku.niemi (at) kannunvalajat.fi)
  • Kannunparannustoimikunta (ympäristö ja tasa-arvo): Noora Isomäki (noora.isomaki (at) kannunvalajat.fi)
  • Opintotoimikunta: Tommi Ostrovskij (tommi.ostrovskij (at) kannunvalajat.fi) ja Jyrki Rantanen (jyrki.rantanen (at) kannunvalajat.fi)
  • Työelämämessutiimi: Jutta Linna (jutta.linna (at) kannunvalajat.fi)
  • SuVi-toimikunta: Linda-Liisa Kelokari (linda-liisa.kelokari(at)kannunvalajat.fi) ja Santeri Mikkonen (santeri.mikkonen(at)kannunvalajat.fi)
  • Kulttuuritoimikunta: Linda-Liisa Kelokari (linda-liisa.kelokari(at)kannunvalajat.fi) ja Santeri Mikkonen (santeri.mikkonen(at)kannunvalajat.fi)
  • Kerhot: Joni Oksanen (joni.oksanen(at)kannunvalajat.fi)

tutkain (at) kannunvalajat.fi

www.kannunvalajat.fi/tutkain

speksi (at) kannunvalajat.fi

www.valtsikanspeksi.com

toimisto (at) kannustin.fi

050 436 7558

www.kannustin.fi

Facebook-sivu

info (at) vaki.fi

www.vaki.fi

Hallitus

Laura Wathén

Puheenjohtaja

Joni Oksanen

Varapuheenjohtaja

Veikko Kuisma

Taloudenhoitaja

Emilia Knaapi

Sihteeri

Heidi Ahola

Tiedottaja

Anna Holvio

Tilavastaava

Jutta Linna

Työelämävastaava

Mikhael Koufos

Yritys- ja ulkosuhdevastaava

Tommi Ostrovskij

Opintosihteeri

Jyrki Rantanen

Opintosihteeri

Santeri Mikkonen

Tapahtumavastaava

Linda-Liisa Kelokari

Tapahtumavastaava

Noora Isomäki

Yhdenvertaisuus- ja ympäristövastaava

Riku Niemi

Fuksikapteeni

Patrik Lauha

Urheiluvastaava

Nella Kelkka

Tutkaimen päätoimittaja