Kannunvalajat | Tule mukaan toimikuntiin!
kannunvalajat, valtiotieteellinen, valtsikka, valtsika, valtiotieteellinen tiedekunta, kannu, kannunvalajat ry
173
post-template-default,single,single-post,postid-173,single-format-standard,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Tule mukaan toimikuntiin!

01 syys Tule mukaan toimikuntiin!

Lähde mukaan ideoimaan parhaita urheilutapahtumia tai vaikuttamaan tasa-arvotoimikunnan työhön Valtsikassa – lähde Kannun virkailijaksi!

Kannun toimikunnat ovat kaikille avoimia, eikä niihin tarvitse erikseen hakea. Kannun virkailijaksi lähtemiseen ei vaadita mitään muuta kuin intoa! Jos haluat tietää lisää jostain toimikunnasta, ota yhteyttä toimikunnan yhteyshenkilöön. Toimikuntien kokouksista ilmoitetaan kaapelissa ja kokouksiin ovat kaikki tervetulleita. 🙂 Lisäinfoa tapaamisista tulossa pian!

Miksi toimikuntaan? 

1) Tutustut uusiin ihmisiin!
2) Se on hauskaa!
3) Pääset vaikuttamaan Kannun toimintaan!


TOIMIKUNNAT 2014:

70-vuotis vuosijuhlatoimikunta
Yhteyshenkilö: Anne-Mari Hietaharju (anne-mari.hietaharju(at)helsinki.fi)

Fuksi- ja tutorasiaintoimikunta
Yhteyshenkilöt Sonja Hyötylä (sonja.hyotyla(at)helsinki.fi), Reetta Väätäjä (reetta.vaataja(at)helsinki.fi)

Kulttuuritoimikunta
Yhteyshenkilö Iiris Rantanen (iiris.h.rantanen(at)helsinki.fi)

KV-toimikunta /International affairs 2014
Yhteyshenkilö Emma Pulkkinen (emma.pulkkinen(at)helsinki.fi)

Opintovaliokunta
Yhteyshenkilöt Anni Nelimarkka (anni.nelimarkka(at)helsinki.fi), Laura Luoto (laura.luoto(at)helsinki.fi)

Suhde- ja virkistystoimikunta
Yhteyshenkilöt Emilia Vesa (emilia.vesa(at)helsinki.fi), Joonas Lehtonen (joonas.lehtonen(at)

Tasa-arvotoimikunta
Yhteyshenkilö Reetta Väätäjä (reetta.vaataja(at)helsinki.fi

Urheilutoimikunta
Yhteyshenkilö Iiris Rantanen (iiris.h.rantanen(at)helsinki.fi)

Ympäristötoimikunta
Yhteyshenkilö Sonja Hyötylä (sonja.hyotyla(at)helsinki.fi)